PLOMEER Napisano 27 Maja 2020 Napisano 27 Maja 2020 (edytowane) Witam problem wygląda u mnie następójąco chce pograć na fivelife wybieram serwer fivelife czekam chwile włącza się launcher od rockstara Po 30sekundach około wylacza się laucher i powinien się włączyć pulpit gta 5 i w prawym dolnym rogu pisać loading rage mp i kółko się kręcące po chwili powinien panel logowania się właczyć ale nic nie wyskakuje. Czasami się włączy normalnie gra ale to żadko. Na innych serwerach nie sprawdzałem bo grałem tylko na fivelife Edytowane 28 Maja 2020 przez PLOMEER
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi