Skocz do zawartości

Problem z wejściem na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam problem wygląda u mnie następójąco  chce pograć na fivelife wybieram serwer fivelife czekam chwile włącza się launcher od rockstara 

Po 30sekundach około wylacza się laucher i powinien się włączyć pulpit gta 5 i w prawym dolnym rogu pisać loading rage mp i kółko się kręcące po chwili powinien panel logowania się właczyć ale nic nie wyskakuje. Czasami się włączy normalnie gra ale to żadko.  Na innych serwerach nie sprawdzałem bo grałem tylko na fivelife

Edytowane przez PLOMEER
  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...