Gregoros Napisano 26 Maja 2020 Napisano 26 Maja 2020 Wzór: Data i godzina zdarzenia: 26.05.2020 Nick oskarżającego: Gregoros Nick oskarżonego: ozerak Powód napisania skargi: Oszustwo w cenie demontu. Nic nie zmieniałem po zakupie. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 2
ozerak Napisano 26 Maja 2020 Napisano 26 Maja 2020 Nie mam pojęcia jakim cudem ci tyle wyszło, byłem tego samego dnia u tunera i u mnie bylo 127k, zresztą założyłem ten tuning za 170k a 170x0.75~128 wiec nie mam pojęcia jak ci tak wyszło 1 2
ozerak Napisano 26 Maja 2020 Napisano 26 Maja 2020 W dodatku weź pod uwagę to ze jestes u tunera z ex, 70% serwera wie, że exy naliczaja 1k od części 6 1 2
Gregoros Napisano 26 Maja 2020 Autor Napisano 26 Maja 2020 2 razy sprawdzałem u dwóch innych tunerach i wyszło tyle samo
Gregoros Napisano 26 Maja 2020 Autor Napisano 26 Maja 2020 Dobra nie oszukuj tera sprawdziłem bez doliczki i wyszło 11500
Gregoros Napisano 26 Maja 2020 Autor Napisano 26 Maja 2020 (edytowane) XDDDDDDDDDDDDDDD X Edytowane 26 Maja 2020 przez Gregoros
ozerak Napisano 27 Maja 2020 Napisano 27 Maja 2020 (edytowane) 10 godzin temu, Gregoros napisał: XDDDDDDDDDDDDDDD X Bloka dostałeś bo zacząłeś mnie wyzywać :3 następnym razem sie hamuj, a że w czasie robienia ss teraz usunales to pozdro Edytowane 27 Maja 2020 przez ozerak
Proboszczz Napisano 27 Maja 2020 Napisano 27 Maja 2020 W dniu 26.05.2020 o 15:02, ozerak napisał: Nie mam pojęcia jakim cudem ci tyle wyszło, byłem tego samego dnia u tunera i u mnie bylo 127k, zresztą założyłem ten tuning za 170k a 170x0.75~128 wiec nie mam pojęcia jak ci tak wyszło Ale 170k moglo ci wyjsc z doliczka tunera a nie 170k za sam tune
ozerak Napisano 27 Maja 2020 Napisano 27 Maja 2020 1 minutę temu, Proboszczz napisał: Ale 170k moglo ci wyjsc z doliczka tunera a nie 170k za sam tune Rzecz w tym proszę księdza, że robił mi to ziomeczek, który naliczyl łącznie z 1k max
Rekomendowane odpowiedzi