Skocz do zawartości

Skarga na @ozerak


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

 

Wzór:

 

Data i godzina zdarzenia: 26.05.2020

Nick oskarżającego: Gregoros

Nick oskarżonego: ozerak

Powód napisania skargi: Oszustwo w cenie demontu. Nic nie zmieniałem po zakupie.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:image0.png?width=169&height=300unknown.png?width=400&height=225

  • Jestem za 2
Napisano

Nie mam pojęcia jakim cudem ci tyle wyszło, byłem tego samego dnia u tunera i u mnie bylo 127k, zresztą założyłem ten tuning za 170k a 170x0.75~128 wiec nie mam pojęcia jak ci tak wyszło

  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 2
Napisano

W dodatku weź pod uwagę to ze jestes u tunera z ex, 70% serwera wie, że exy naliczaja 1k od części

  • Haha 6
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 2
Napisano

2 razy sprawdzałem u dwóch innych tunerach i wyszło tyle samo

Napisano

Dobra nie oszukuj tera sprawdziłem bez doliczki i wyszło 11500

unknown.png

Napisano

A na poprzednim sreenie dali 50$ za część

 

Napisano (edytowane)

XDDDDDDDDDDDDDDD

Ximage.png

Edytowane przez Gregoros
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, Gregoros napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDD

Ximage.png

Bloka dostałeś bo zacząłeś mnie wyzywać :3 następnym razem sie hamuj, a że w czasie robienia ss teraz usunales to pozdro

Edytowane przez ozerak
Napisano
W dniu 26.05.2020 o 15:02, ozerak napisał:

Nie mam pojęcia jakim cudem ci tyle wyszło, byłem tego samego dnia u tunera i u mnie bylo 127k, zresztą założyłem ten tuning za 170k a 170x0.75~128 wiec nie mam pojęcia jak ci tak wyszło

Ale 170k moglo ci wyjsc z doliczka tunera a nie 170k za sam tune

Napisano
1 minutę temu, Proboszczz napisał:

Ale 170k moglo ci wyjsc z doliczka tunera a nie 170k za sam tune

Rzecz w tym proszę księdza, że robił mi to ziomeczek, który naliczyl łącznie z 1k max

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...