Skocz do zawartości

PopeMan ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  PopeMan

Nick osoby nakładającej kare: Proklin (chyba)

Powód nałożenia kary: null (taki jest powód)

Krótki opis sytuacji: Dostałem powiadomienie na forum, że zostałem zbanowany. Wchodzę do gry i rzeczywiście mam bana. Nie mam pojęcia o co chodzi ponieważ od dłuższego czasu nie gram regularnie na serwerze. Podobno jestem powiązany z oszustem, ale nie wiem jak to jest możliwe.

Dowody:  brak

Coś od siebie: Prosiłbym o wyjaśnienie mi powodu bana, nie mam nic do ukrycia i mam nadzieję, że sprawa jest do wyjaśnienia.

Edytowane przez PopeMan
  • Confused 1
  • Jestem za 1
  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Powód bana to: Multikonta

Konto ma regularne powiązania z graczem LunatiK (który dostał bana za sprzedaż/zakup majątku poza serwerem). W przypadku banowania gracza blokowane są wszystkie możliwe drogi jego powrotu na serwer więc automatycznie także Twoje konto i jego dane. 

 

Napisano

Konto LunatiK nie należy do mnie. W przeszłości mogłem logować się na komputerze gracza LunatiK lub On na moim. Z kontem LunatiK wiążą mnie pożyczki, które zawsze były spłacane. Nie pamiętam czy kiedykolwiek sprzedawaliśmy sobie auta. Jeśli masz czas i ochotę, to śmiało możesz przeglądać nasze transakcje. Krótko mówiąc, jeżeli mam być karany za czyn, z którym nie mam nic wspólnego, to zamknij tą apelację. Pozdrawiam.

  • Jestem za 1
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Transakcje i logowania, których się dopuściliście traktujemy jako multikonta.

Apelacja odrzucona, zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...