LAMApoPolsku Napisano 24 Maja 2020 Napisano 24 Maja 2020 Cześć! Wszedłem na rage mp i probuje sie zalogowac na serwerze ale jak juz ma mi sie pokazać kólko do wyboru miejsca spawnu to ponownie wrzuca mnie do panelu logowania. 😥 Prosze , o pomoc próbowalem sie logowac jakieś 15 minut
LAMApoPolsku Napisano 24 Maja 2020 Autor Napisano 24 Maja 2020 Już po problemie restartowałem kompa i zadziałało temat można zamknać
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi