Skocz do zawartości

Skarga na Luckyboy.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 24.05.2020, godzina około 1:00

Nick oskarżającego: LastoEU

Nick oskarżonego: Luckyboy.

Powód napisania skargi: Jazda pod prąd, taranowanie, ucieczka z miejsca zdarzenia.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/a/NPzwqdX

Chciałbym dodać coś od siebie. Nie chce nikogo "uwalić" czy utrudnić rozgrywki, ale nie lubię zachowania kiedy gracz jechał pod prąd, staranował mnie a następnie jak gdyby nigdy nic ucieka.. Dopiero gdy napisałem na czacie globalnym, że widzimy się na forum, gracz wyraził chęć zapłaty tylko że wtedy było już troszeczkę za późno. 

Pozdrawiam gorąco!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 3
  • Jestem za 2
Napisano

Chciałem Ci zapłacić prędzej czy później, zaraz po zdarzeniu pojechałem dalej i poszedłem afk, napisałem na globalu, że oddam Ci za naprawę lecz się nie zgodziłeś.

Napisano

Tak jak wspomniałem wyżej, napisałeś tylko i wyłącznie dlatego że napisałem do Ciebie po czasie (musiałem na nagraniu sprawdzić kto we mnie wjechał). Jesli tak bardzo chciałeś mi zapłacić to czemu nie zatrzymałeś się od razu? Bo sądziłeś ze pewnie ujdzie Ci to na sucho, ale na szczęście miałem włączone nagrywanie. 

  • Like 3
  • Haha 6
  • Sad 1
  • Jestem za 1
Napisano

Pojechałem dalej i poszedłem afk. 

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Takie sprawy zgłaszamy na grze pod komendą /raport id treść 

Zamykam i przenoszę do archiwum 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...