Veek Napisano 23 Maja 2020 Napisano 23 Maja 2020 (edytowane) Witam mam problem z zalogowaniem sie na serwer. Sposób z Home nie pomaga i często panel logowania mi się włącza ponownie. Ma ktos może jakis inny sposob na to ? Edytowane 23 Maja 2020 przez Veek
Kozak2006 Napisano 24 Maja 2020 Napisano 24 Maja 2020 Próbuj do skutku, nie zawsze ten sposób zadziała, jednak jak na razie nie ma innego działającego sposobu na wejście na serwer.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi