Ingrida Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 (edytowane) Nick: Ingrida Nick osoby nakładającej kare: PJOTER2003 Powód nałożenia kary: TOKSYCZNOŚĆ - MUTE 3D Krótki opis sytuacji: Była sytuacja na globalu, o jakimś koledze co miał w nicku "JD". Wyszła z tego dyskusja, po czym napisałam "JD - Jest Dobrze". W tym momencie otrzymałam blokadę pisania. Dowody: HERE Coś od siebie: Uważam, że kara jest zbyt surowa. Jest to mój pierwszy (nieświadomy) występek na serwerze. Uważam, że kara byłaby słuszna tylko w sytuacji kiedy nie rozwinęłam bym skrótu. Edytowane 19 Maja 2020 przez Ingrida Dodanie SSów
_WirluS_ Napisano 22 Maja 2020 Napisano 22 Maja 2020 Kara jest odpowiednia według taryfikatora omijanie skrótów jest karane tak samo. Zamykam i przenoszę do archiwum
Rekomendowane odpowiedzi