Skocz do zawartości

Problem z lagami


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam sprawa wygląda następująco. Mam straszne lagi na serwerze nie wiem z czego one są. Na gta online jak i singlu na ustawieniach b.wysokich nie mam żadnej ścinki natomiast na serwerze przy wyłączonych wszystkich aplikacjach typu discord itd. i ustawieniach średnich mam lagi. Wygląda to tak że gram sobie spokojnie 10 min bez lagów i potem mnie zaczyna ostro ścinać głownie przy jeździe pojazdem przy dużej prędkości
Prosił bym o pomoc 

Napisano

Prawdopodobnie wina dużego zużycia procesora bądź dysku, RAGE ma to do siebie że jest bardziej wymagający od zwykłego gta online. Może być to również kwestia temperatur procesora, radziłbym zbić ustawienia graficzne i dać większy priorytet na cef_process.

Napisano (edytowane)

Wrzuć proszę screena Twoich ustawień graficznych, a także podaj specyfikacje sprzętu. :)

Edytowane przez Alvernox
Napisano

Ustawienia mam wszystko na średnich i wszystko powyłączane żeby uzyskać jak na więcej fpsów.
Grafika GeForce GTX 1050 Ti
Procek Intel Core i5 -4590
8Gb Ramu

Temperatura nie przekracza 50°C
Na menadżerze zadań podczas gry zużycie procesora wynosi około 70%

Napisano

Zoptymalizuj ustawienia gta 5 za pomocą navidi experience i daj znać czy jest lepiej. Ale na wstępie mówię, że rage wymaga minimum 16gb ramu aby była płynność gry. 

Napisano

Polecam wyczyścić kompa w realu od środka bo ja przez to miałem lagi 😕

Napisano (edytowane)

zoptymalizowanie gta5 za pomocą tego programu pomogła w dużym stopniu już nie mam mocnych lagów ale niekiedy jeszcze są takie małe

Jakiś sposób może jeszcze jest ?

 

Edytowane przez Bikadi26
  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...