radomiak222 Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 Data i godzina zdarzenia: 19.05.2020 Około 9:00 Nick oskarżającego: radomiak222 Nick oskarżonego: Proboszczz Powód napisania skargi: Taranowanie nas autem kiedy z kolegą stanąłem aby popatrzeć jak się hoduje susz. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 7 4 2 2
Kamilleekk Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 Mała poprawka "Taranowanie nas autem kiedy z kolegą stanąłem, aby skonfić plantacje Proboszcza"😘
radomiak222 Napisano 19 Maja 2020 Autor Napisano 19 Maja 2020 3 minuty temu, Kamilleekk napisał: Mała poprawka "Taranowanie nas autem kiedy z kolegą stanąłem, aby skonfić plantacje Proboszcza"😘 Skąd masz pewność że chciałem konfidencić? To że taranujecie mnie bezpodstawnie tylko mnie zachęciło do tego... 1
Proboszczz Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 To nie był specjalny taran tylko po prostu nie wyhamowałem i w ciebie uderzyłem 1 6
radomiak222 Napisano 19 Maja 2020 Autor Napisano 19 Maja 2020 1 minutę temu, Proboszczz napisał: To nie był specjalny taran tylko po prostu nie wyhamowałem i w ciebie uderzyłem Niestety ale na twoją niekorzyść te zdjęcia są z filmiku :))
Kamilleekk Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 3 minuty temu, radomiak222 napisał: Skąd masz pewność że chciałem konfidencić? To że taranujecie mnie bezpodstawnie tylko mnie zachęciło do tego... Mogłeś wrzucić ss całego zdarzenia a nie tylko tego momentu kiedy Ty jesteś ofiarą😋
radomiak222 Napisano 19 Maja 2020 Autor Napisano 19 Maja 2020 Teraz, Kamilleekk napisał: Mogłeś wrzucić ss całego zdarzenia a nie tylko tego momentu kiedy Ty jesteś ofiarą😋 Mój internet na to nie pozwala.
Bloh Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 A tego że mnie staranowałeś to już nie warto wrzucić?
Kamilleekk Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 1 minutę temu, radomiak222 napisał: Mój internet na to nie pozwala. UPS... no to chyba nici ze skargi😶
radomiak222 Napisano 19 Maja 2020 Autor Napisano 19 Maja 2020 Czekam na wypowiedź administratora bo clown fiesta się tu robi. 1 1
Bloh Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 2 godziny temu, Hania.West napisał: Sory że się wtrącę, ale na pierwszym screenie widać że ma opony skierowane w drugą stronę, po czym widzimy na drugim screenie jak wjeżdża na typa. Takie kity że nie wychamowałeś to wciskaj komu innemu a nie administracje chcesz okłamać Byłem świadkiem tej sytuacji i Proboszcz próbował wyminąć taxówke, aczkolwiek nie wyrobił się i na nią najechał przez co pociągnęło sandkinga w taki sposób, że może tak to wyglądać.
Proboszczz Napisano 19 Maja 2020 Napisano 19 Maja 2020 (edytowane) 2 godziny temu, Hania.West napisał: Sory że się wtrącę, ale na pierwszym screenie widać że ma opony skierowane w drugą stronę, po czym widzimy na drugim screenie jak wjeżdża na typa. Takie kity że nie wychamowałeś to wciskaj komu innemu a nie administracje chcesz okłamać 27 minut temu, Bloh napisał: Byłem świadkiem tej sytuacji i Proboszcz próbował wyminąć taxówke, aczkolwiek nie wyrobił się i na nią najechał przez co pociągnęło sandkinga w taki sposób, że może tak to wyglądać. No, Hania, niezly z ciebie detektyw poza tym na 1 ss widac, ze probowalem "odbic" w druga strone by ich nie uderzyc Edytowane 19 Maja 2020 przez Proboszczz
radomiak222 Napisano 19 Maja 2020 Autor Napisano 19 Maja 2020 9 godzin temu, Bloh napisał: Byłem świadkiem tej sytuacji i Proboszcz próbował wyminąć taxówke, aczkolwiek nie wyrobił się i na nią najechał przez co pociągnęło sandkinga w taki sposób, że może tak to wyglądać. Gościu... Siedziałeś na rybaku.
Bloh Napisano 20 Maja 2020 Napisano 20 Maja 2020 16 godzin temu, radomiak222 napisał: Gościu... Siedziałeś na rybaku. Mylisz się kolego 😜
radomiak222 Napisano 20 Maja 2020 Autor Napisano 20 Maja 2020 (edytowane) Sory jeżeli uważacie że jestem cejocikiem co czegoś takiego nie zgłosi bo się boi odzewu serwera ale tu się mylisz. Dowidzenia A i dziękuję wszystkim którzy mnie popierają i oczywiście @Hania.West Edytowane 20 Maja 2020 przez radomiak222 pozdrowienia 2 1
YoloOtter Napisano 21 Maja 2020 Napisano 21 Maja 2020 Chłop co jeździ i sprzedaje ludzi, którzy hodują a potem pisze skargi bo ktoś go taranuje, imo +1 dla @Proboszczz 3 5 1
Developer/owner proklin Napisano 22 Maja 2020 Developer/owner Napisano 22 Maja 2020 Gracz @Proboszczz stracił uprawnienia kategorii B (taranowanie 1 kara). Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi