Skocz do zawartości

Server lost conecting


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemka od jakiegoś 1 mies wywala mnie z serwera i na chacie mi pisze: Server lost conecting . Jedynym rozwiązaniem na ten błąd jest siedzenie na dsc z wciągle włączoną muzyką na bocie inaczej gdy siedzę sam na dsc lub na nim nie siedzę potrafi mnie wywalić co 5 min(im wcześniej rano tym częściej wywala gdy siedzę bez bota). Głównie wywala mnie w przed 14:00 potem raczej jest normalnie

Edytowane przez szczurixo
  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...