szczurixo Napisano 16 Maja 2020 Napisano 16 Maja 2020 (edytowane) Siemka od jakiegoś 1 mies wywala mnie z serwera i na chacie mi pisze: Server lost conecting . Jedynym rozwiązaniem na ten błąd jest siedzenie na dsc z wciągle włączoną muzyką na bocie inaczej gdy siedzę sam na dsc lub na nim nie siedzę potrafi mnie wywalić co 5 min(im wcześniej rano tym częściej wywala gdy siedzę bez bota). Głównie wywala mnie w przed 14:00 potem raczej jest normalnie Edytowane 16 Maja 2020 przez szczurixo
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi