DameKK Napisano 20 Grudnia 2017 Napisano 20 Grudnia 2017 Jak zagrać na "pełnym" serwerze bo gram tylko na demonstracyjnym xddd 1 1
Developer/owner proklin Napisano 20 Grudnia 2017 Developer/owner Napisano 20 Grudnia 2017 Pełny serwer jeszcze nie wystartował. Nie znamy jeszcze terminu startu ale już wkrótce będziemy w stanie go określić. Wtedy od razu się nim podzielimy 1 1
DameKK Napisano 20 Grudnia 2017 Autor Napisano 20 Grudnia 2017 A będzie tam whitelista, czy serwer bedzie działał bez niej? 1 1
Developer/owner proklin Napisano 20 Grudnia 2017 Developer/owner Napisano 20 Grudnia 2017 Będzie tylko czarna lista dla tych, którzy coś przeskrobią Serwer będzie dostępny dla wszystkich tak samo jak nasze demo. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi