Skocz do zawartości

gracz mnie okradł


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Skarga na vortex nw dokładnie jego nicku 

Wzór:

  Cytat

Data i godzina zdarzenia: godzina około 13 data 14.05 2020 

Nick oskarżającego:kacpro2p

Nick oskarżonego: vortexx 

Powód napisania skargi: gracz był nowy chciałem dac mu zarobić wiec sie spytałem czy pomoże mi sprzedać działke zgodził sie nawet mnie prowadził do dilera a wiec gdy byliśmy obok dilera dałęm handel i dałem mu susz wartą 1750$ powiedziałem żeby sprzedał a jak sprzeda niech mi da 1600 żeby dostał za pomoc wiem że zle zrobilem. bo niepwnienem dawać mu tej suszy ale zaufałem gracz sprzedał ale wyszedł z serwera po czym wrócił i udawał jakby nic sie nie stało ss niemam  bo nw jak w nie wejśc wiem że moja wina. gracz był nowy chciałem mu pomóc ale jak to zawsze jest jak komuś sie zaufa to potem tak jest bede miał nauczke i już nigdy nie dam suszy bez zaliczki mi chodzi o sprawiedliwośc a tu jak widać jej nie było dziekuje i pozdrawiam

(wiem że gracze dadzą mi haha ale nw czy jest sens bronienia oszusta dostałem muta bo sie wkurzyłem i powiedziałem do tego vortexx idiota poniosło mnie przepraszam wszystkich i mam nadzieje że oszust poniesie kare.)

 

  • Haha 9
  • Sad 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 7
Napisano

Popraw tytuł.

  • Developer/owner
Napisano

Skarga odrzucona przez brak zastosowania wzoru.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...