kacpro2p Napisano 14 Maja 2020 Napisano 14 Maja 2020 Skarga na vortex nw dokładnie jego nicku Wzór: Cytat Data i godzina zdarzenia: godzina około 13 data 14.05 2020 Nick oskarżającego:kacpro2p Nick oskarżonego: vortexx Powód napisania skargi: gracz był nowy chciałem dac mu zarobić wiec sie spytałem czy pomoże mi sprzedać działke zgodził sie nawet mnie prowadził do dilera a wiec gdy byliśmy obok dilera dałęm handel i dałem mu susz wartą 1750$ powiedziałem żeby sprzedał a jak sprzeda niech mi da 1600 żeby dostał za pomoc wiem że zle zrobilem. bo niepwnienem dawać mu tej suszy ale zaufałem gracz sprzedał ale wyszedł z serwera po czym wrócił i udawał jakby nic sie nie stało ss niemam bo nw jak w nie wejśc wiem że moja wina. gracz był nowy chciałem mu pomóc ale jak to zawsze jest jak komuś sie zaufa to potem tak jest bede miał nauczke i już nigdy nie dam suszy bez zaliczki mi chodzi o sprawiedliwośc a tu jak widać jej nie było dziekuje i pozdrawiam (wiem że gracze dadzą mi haha ale nw czy jest sens bronienia oszusta dostałem muta bo sie wkurzyłem i powiedziałem do tego vortexx idiota poniosło mnie przepraszam wszystkich i mam nadzieje że oszust poniesie kare.) 9 1 1 7
Developer/owner proklin Napisano 22 Maja 2020 Developer/owner Napisano 22 Maja 2020 Skarga odrzucona przez brak zastosowania wzoru.
Rekomendowane odpowiedzi