Skocz do zawartości

dostałem bana za "spam"


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: kacpro2p

Nick osoby nakładającej kare: nyko

Powód nałożenia kary: ban za spam raportami

Krótki opis sytuacji:  chciałem żeby jakiś mod/sup mi pomógł dlatego że nie miałem ani miejsca w eq ani w bagażniku a z tego że miałem muta na voice i na czacie to żaden gracz by mi nie pomógł bo by mnie nie zrozumiał nie spamiłem tylko napisałem 1 raporta po czym dostałem ostrzezenie nie do tego służą raporty a po 3/4 minutach napisałem żeby nie spamić dlatego pisze w raportach bo mam mute a on chyba nawet nie przeczytał tylko dał bana na 1 dzień za 2 raporty dziekuje i pozdrawiam osobe czytająca

Dowody: chyba nie potrzebne.

Coś od siebie: wiem że mody/sup i admini mają dużo pracy ale ja potrzebowałem pomocy 

  •  
  • Like 1
  • Haha 5
  • Sad 1
  • Jestem przeciw 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...