Skocz do zawartości

dostałem banik niesłusznie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

dzień dobry dostałem dziś bana na 1 dzien od moda lub sup nw kim on jest nick jego to nyko dał mi bana za to że napisałem ze potrzebuje pomocy bo chciałem żeby on na chwilke aby wzioł rzeczy do swojego eq a ja zasadze sobie działke niestety dostałem ostrzezenie ze raporty nie słuzą do tego skoro miałem mute na voice i na czacie też przez nyko ale to przezyje i zaden gracz by mi nie pomógł bo by nie wiedział wiec myślalem że pomoże mi jakis mod/sup napisałem po 2/3 min  napisałem mu ze niemam jak napisać żeby ktoś mi pomógł a on cyk i banik na 1 dzien i dał kom spam raportami i teraz sie pytam czy 2 report to spam  bo nie rozumiem technologi tej gry. dziekuje i pozdrawiam czytającego 

Napisano

Napisz apelację zgodnie z obowiązującym tutaj wzorem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...