Skocz do zawartości

Skarga na kery..


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: ~22:15 09.05.2020

Nick oskarżającego: @Kubins

Nick oskarżonego: @kery..

Powód napisania skargi: Gracz staranował mnie i bez przeproszenia, że już o odszkodowaniu nie wspomnę odjechał. Proszę o sprawiedliwe rozstrzygniecie sprawy.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://youtu.be/oMdEYWR-xd4

 

Edytowane przez Kubins
  • Haha 4
  • Jestem za 2
Napisano

Z graczem  @kery.. dogadaliśmy się na platformie Discord, dlatego skargę uważam za rozwiązaną. Proszę o zamknięcie.

  • Thanks 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...