Skocz do zawartości

Kxawi196 ukarany przez PJOTER2003


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Kxawi196

Nick osoby nakładającej kare: PJOTER2003

Powód nałożenia kary: Obraza Administracji

Krótki opis sytuacji: Sytuacja rozpoczęła się pod budynkiem Flotto w grze oczywiście. Gość jadący BMX'em rozjechał mnie dwa razy pod urządzeniem z biletami uniemożliwiając mi swobodne poruszanie się i pojechanie sobie dalej. Wsiadłem więc w samochód i pojechałem za nim trącając go z rowerka za co odebrano mi uprawnienia na kategorie B i rozumiem to było niezgodne z regulaminem okej... zdenerwowałem się zatem gdy Mod Ukarał tylko mnie a osoba która "odwalała na rowerku" nie dostała nawet ostrzeżenia. napisałem coś w stylu "ten pajac nawet ostrzeżenia nie dostał" i dostałem mute na 3 dni co jeszcze mocniej mnie sprowokowało i poszedłem napisać modowi na prywatnej rozmowie co myślę o zaistniałej sytuacji używając niecenzuralnych słów. I to jest właśnie powód za który po 2 dniach dostałem bana z którym się nie do końca zgadzam ponieważ prywatne rozmowy rozdzielam od gry na serwerze... i nie obrażałem go dotkliwie 

Dowody: brak bo to prywatna rozmowa i jest niecenzuralna 

Coś od siebie: Ode mnie to tyle że prywatne rozmowy nie powinny być udostępniane w celach uzyskania jakichkolwiek korzyści czy też niekorzyści na serwerze.
I prosiłbym o skrócenie kary lub jak można to odrobić w jakiś sposób. Przepraszam też jeszcze raz za swoje impulsywne zachowanie.

  • Jestem za 4
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Nie akceptujemy żadnej formy toksyczności na serwerze (czym było Twoje zachowanie). Nie pozwalamy także na obrazę administracji, nie ważne w jakiej formie to zrobisz, ważne, że to zrobiłeś...

Apelacja zostaje odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...