Skocz do zawartości

Skarga na CyganK


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia:29.04.2020 19.08

Nick oskarżającego: CzaChaRunn

Nick oskarżonego:CyganK

Powód napisania skargi: Taranowanie i jazda pod prąd

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 

  • Haha 4
  • Jestem za 1
Napisano (edytowane)

Siemanowice Śląskie jeżeli chodzi o filmik, jedynie co złego zrobiłem to skracanie. Na poniższym nagraniu widać, jak wjeżdżam w ciebie, ale nie odbijam się, co prawda jechałeś motocyklem, ale nie widziałem cię. W taryfikatorze nie ma takiej kary z resztą pewna osoba z administracji powiedziała "skracać można, ale jak nie widzimy kogoś w oddali". Z resztą ty też skróciłeś, więc to nie jest też tylko moja wina... Do wypowiedzi dołączam też filmik: https://youtu.be/8NhBLaDmSrc

Edytowane przez CyganK
  • Jestem za 5
Napisano

No dobra co do mojego skracania to nie jechałem pod prąd więc było mniej niebezpieczne. A co do twojego filmiku to "no nie pykło :D".

  • Confused 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano

Gracz został zbanowany. Zamykam.

  • Jestem za 1
  • miniu zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...