Skocz do zawartości

Skarga na SajmonGra


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 26.04.2020 między 19 a 20

Nick oskarżającego:@dioomy

Nick oskarżonego:@SajmonGra

Powód napisania skargi:Pomoc kolegom z organizacji, czyt. LSPD

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 Staranował nas co jest dokładnie widoczne na nagraniu przez co wpadliśmy na parking policyjny, @Neek skończył z więzieniem na 15 minut, a ja na 40 minut, niestety na nagraniu nie jest widoczne gdy podczas ucieczki mojej z parkingu w stronę sprowadzania potrącił mnie, po to, aby mnie złapali. Pozdrawiam liczę na uczciwe rozwiązanie.

Edytowane przez dioomy
  • Like 1
Napisano

Owszem zablokowałem im drogę i wypadli na parking. Tylko, że pod komendą stali w parę aut i czekali aż wyjedzie radiowóz gdyby wyjechał to oni by go cały czas śledzili. Non stop prowokują LSPD wchodząc na teren parkingu i wychodzą tylko dlatego żeby ich gonić. Moim zdaniem stanie z kolegami i prowokacja pod samą komendą nie jest w porządku

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Jestem za 3
  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Pomoc policji nie jest zakazana, jedyne przewinienie jakie tutaj widzę to taran i skutkiem tego gracz @SajmonGra traci uprawnienia kategorii B (Taranowanie 1 kara).

Zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...