EW1223 Napisano 25 Kwietnia 2020 Napisano 25 Kwietnia 2020 Podstawka utrzymuje mi się stale ponad 50fps. Elementy serwerowe, typu telefon, panele pod f3 itp., aktywne scrollowanie czatu, chodzą tak jakby nie chciały? Pliz help bo się grać odechciewa
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi