Tk3rH2 Napisano 19 Kwietnia 2020 Napisano 19 Kwietnia 2020 (edytowane) Czy jeśli mam 2 konta na servie i 2 konta na forum oczywiście na innych email ale na tym samym komputerze to czy dostanę bana ? (Gram tylko na jednym z nich i nie robię żadnych transakcji po miedzy nimi) Edytowane 19 Kwietnia 2020 przez Tk3rH2
Wars Napisano 19 Kwietnia 2020 Napisano 19 Kwietnia 2020 Raczej logiczne że grasz zapewne pod jeden social jeden komp i jedno IP Więc jest to tworzenie multikont i możesz wyrwać bana.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi