szymlx Napisano 17 Kwietnia 2020 Napisano 17 Kwietnia 2020 (edytowane) Nick: MikiYTONG Nick osoby nakładającej kare: Nie wiem. Powód nałożenia kary: Oszustwo przy sprzedazy pojazdu. Krótki opis sytuacji: Ziomek chciał auto za 33k sprzedać, ja wpisałem w pole sprzedaży 3.3k bo wyglądało to jak 33k no i gracz mi to sprzedał, nie upominał się a teraz po czasie chce wbić i mam bana wiem że gracz napisał na mnie skargę na forum. Pieniądze mogę zwrócić, jeżeli wymagane będzie zerowanie to się zgadzam lecz wolałbym załatwić to inaczej. Dowody: Coś od siebie: Jezeli wymagane jest zerowanie zgadzam sie. //wklejam za niego Edytowane 17 Kwietnia 2020 przez szymlx
MikiYTONG Napisano 17 Kwietnia 2020 Napisano 17 Kwietnia 2020 Zamykam jezeli jest to mozliwe, odzyskalem konto, teraz sam sobie napisze apelacje, przepraszam za problemy.
Rekomendowane odpowiedzi