Neek Napisano 15 Kwietnia 2020 Napisano 15 Kwietnia 2020 Czemu nie ma podanego powodu bana czy mogę prosić o wyjaśnienie tej sprawy i czemu ban został nałożony o 21:25 jeśli powinien być nałożony o 19:30
Rekomendowane odpowiedzi