gromenn Napisano 15 Kwietnia 2020 Napisano 15 Kwietnia 2020 (edytowane) Witam, tak jak w tytule. Mam problem z fps'ami, otóż podczas jazdy czymkolwiek (rowerem, autem, etc.) mam około 60 klatek, co widać na załączonym filmie. Gdy jednak wysiądę z pojazdu to podczas chodzenia, biegania mam jakieś 30-40. Mam nadzieję, że widać różnicę pomiędzy jazdą rowerem a chodzeniem. Edytowane 15 Kwietnia 2020 przez gromenn
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi