Nudzio Napisano 14 Kwietnia 2020 Napisano 14 Kwietnia 2020 Nick: Nudzio Nick osoby nakładającej kare: @Adinio Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: Dm'owałem graczy stojących na spawnie. Dowody: Nie rozumiem tego pytania. Coś od siebie: Jestem nowy, nie gram tu od niedługa, jest to moja pierwsza kara zabrania prawajazdy, myślę, że zostanie nadana mi szansa i zostanie oddane mi prawojazdy. 1
Developer/owner proklin Napisano 15 Kwietnia 2020 Developer/owner Napisano 15 Kwietnia 2020 Dostałeś karę za czyny, których jesteś świadomy bo się do nich przyznałeś. Kara ma być karą, a nie żartem... Apelacja odrzucona. 1
Rekomendowane odpowiedzi