Skocz do zawartości

Wszystko działa z opóźnieniem


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Kiedy wchodzę by rozpoczończ prace to dopiero po jakimś czasie pojawia się okno by rozpoczńć prace . Tak samo dzieje się gdy chcę wejść do auto to dopiero po jakimś czasie do niego wsiadam.                           Jak to naprawić ? 

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Powody jakie przychodzą mi na myśl mogą być dwa.

1. Procesor jest zbyt obciążony i nie wyrabia liczyć skryptów. Miałem taki problem, niestety pomogło kupienie nowej jednostki.
2. Zauważyłem, że aby grać płynnie na serwerze musisz mieć znakomity internet bo nawet drobne lagi, które nie przeszkadzają w rozmowie na discordzie albo graniu w inną grę tutaj powodują problemy w postaci ogromnego opóźnienia. (To tylko moja teoria i nie wiem czy jest trafna. Sam się zmagam z tym problemem)

  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...