Skocz do zawartości

Egzamin na kategorie S - Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Jestem w trakcie robienia kursu. Przechodziłem do kursu praktycznego. Zrespiło mnie w samolocie, i miałem podjechać do pierwszego punktu. Problem w tym że silnik był niby odpalony, lecz nie mogłem jak by samolotu ruszyć. Moje pytanie brzmi, czy samolot ma jakieś inne sterowanie, czy po prostu trafiłem na zbugowany samolot? Nie chodzi, już o te stracone 8k, tylko chciałbym na przyszłość wiedzieć, jeśli takowe sterowanie jest inne, żeby nie tracić pieniędzy. Pozdrawiam

 

Edit:To był zwykły bug, można zamknąć

Edytowane przez Ervin
Bug
  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...