Ervin Napisano 13 Kwietnia 2020 Napisano 13 Kwietnia 2020 (edytowane) Witam. Jestem w trakcie robienia kursu. Przechodziłem do kursu praktycznego. Zrespiło mnie w samolocie, i miałem podjechać do pierwszego punktu. Problem w tym że silnik był niby odpalony, lecz nie mogłem jak by samolotu ruszyć. Moje pytanie brzmi, czy samolot ma jakieś inne sterowanie, czy po prostu trafiłem na zbugowany samolot? Nie chodzi, już o te stracone 8k, tylko chciałbym na przyszłość wiedzieć, jeśli takowe sterowanie jest inne, żeby nie tracić pieniędzy. Pozdrawiam Edit:To był zwykły bug, można zamknąć Edytowane 14 Kwietnia 2020 przez Ervin Bug
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi