Skocz do zawartości

Nie moge wbic na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Przy rejestrowaniu sie na serwer wszystko było git tera nie wiem czy wpisuje zle haslo czy dobre bo prostu nie przezuca mnie dogry i siedze nadal w panelu logowaniu naprawcie to i oczekuje szybkiej odpowiedzi

Napisano

Z tego co widzę reconnectuje panel logowania to zastosuj te sposób: 1.Kliknij przycisk Home
2.Odczekaj na otwartym oknie od (home) 2 minuty
3.Wyjdz z Okna (home)
4.Zaloguj sie na serwer
5.Gotowe.

  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...