Robsonek311 Napisano 13 Kwietnia 2020 Napisano 13 Kwietnia 2020 Przy rejestrowaniu sie na serwer wszystko było git tera nie wiem czy wpisuje zle haslo czy dobre bo prostu nie przezuca mnie dogry i siedze nadal w panelu logowaniu naprawcie to i oczekuje szybkiej odpowiedzi
Guziol542 Napisano 13 Kwietnia 2020 Napisano 13 Kwietnia 2020 Z tego co widzę reconnectuje panel logowania to zastosuj te sposób: 1.Kliknij przycisk Home2.Odczekaj na otwartym oknie od (home) 2 minuty3.Wyjdz z Okna (home)4.Zaloguj sie na serwer5.Gotowe.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi