PrzemoVPL Napisano 13 Kwietnia 2020 Napisano 13 Kwietnia 2020 Nick:PrzemoVPL Nick osoby nakładającej kare:RumaK82 Powód nałożenia kary:Toksyczność Krótki opis sytuacji: Zostałem wyciszony na czacie za toksyczność napisałem tylko "baran" nie było to napisane na /G. Zdarzyło się wtedy jak wyjeżdżałem z tunera a Stifler przejeżdżał obok i uznał że to o nim.A to było do tunera kumpla. Dowody: Nie mam Coś od siebie:Powiem tyle że z ziomkiem lubimy sobie różne głupie teksty pisać . I dla mnie ta kara jest nie sprawiedliwa. 2
RumaK82 Napisano 13 Kwietnia 2020 Napisano 13 Kwietnia 2020 To powiadasz, że do kolegi pisałeś ?? 3 1
Developer/owner proklin Napisano 15 Kwietnia 2020 Developer/owner Napisano 15 Kwietnia 2020 Karamy za wszelkie przejawy toksyczności i chamstwa graczy. Kara jest słuszna, a apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi