Skocz do zawartości

Oski1492 nie wiem przez kogo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Oski1492

Nick osoby nakładającej kare: Nie wiem

Powód nałożenia kary: Bugowanie

Krótki opis sytuacji: "Kolega" powiedział mi żebym wcisnął F1+` i klikać lewy przycisk myszy. I wtedy dostałem bana. Zrobiłem to nie świadomie.

Dowody: Nie mam :(

Coś od siebie: Zrobiłem to nie świadomie. Proszę o odbanowanie. To się nie powtórzy. 

Edytowane przez Aysu
Napisano

Kara słuszna pisząc że byłeś nie świadomie to nie usprawiedliwienie,nieznajomość regulaminu nie zwalnia do nieprzestrzegania kara zostaje zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...