Aysu Napisano 12 Kwietnia 2020 Napisano 12 Kwietnia 2020 (edytowane) Nick: Oski1492 Nick osoby nakładającej kare: Nie wiem Powód nałożenia kary: Bugowanie Krótki opis sytuacji: "Kolega" powiedział mi żebym wcisnął F1+` i klikać lewy przycisk myszy. I wtedy dostałem bana. Zrobiłem to nie świadomie. Dowody: Nie mam Coś od siebie: Zrobiłem to nie świadomie. Proszę o odbanowanie. To się nie powtórzy. Edytowane 12 Kwietnia 2020 przez Aysu
_WirluS_ Napisano 14 Kwietnia 2020 Napisano 14 Kwietnia 2020 Kara słuszna pisząc że byłeś nie świadomie to nie usprawiedliwienie,nieznajomość regulaminu nie zwalnia do nieprzestrzegania kara zostaje zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi