Aysu Napisano 12 Kwietnia 2020 Napisano 12 Kwietnia 2020 Mam problem. Dostałem bana ponieważ zostałem wrobiony. "Kolega" kazał mi wcisnąć F1+` a to powodowało to że można kogoś bić, i ja nie świadomie zrobiłem to i dostałem bana. Proszę o odbanowanie. Zrobiłem to nie świadomie. Nick:Oski1492
RacheT Napisano 12 Kwietnia 2020 Napisano 12 Kwietnia 2020 Napisz to w odpowiednim dziale, zastosuj się do wzoru i apelację napisz z konta, na którym masz bana.
Rekomendowane odpowiedzi