Skocz do zawartości

Dostałem bana


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Mam problem. Dostałem bana ponieważ zostałem wrobiony. "Kolega" kazał mi wcisnąć F1+` a to powodowało to że można kogoś bić, i ja nie świadomie zrobiłem to i dostałem bana. Proszę o odbanowanie. Zrobiłem to nie świadomie. Nick:Oski1492

Napisano

Napisz to w odpowiednim dziale, zastosuj się do wzoru i apelację napisz z konta, na którym masz bana.

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...