Skocz do zawartości

Dziuby ukarany przez RumaK82


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Dziuby

Nick osoby nakładającej kare: RumaK82

Powód nałożenia kary: VDM

Krótki opis sytuacji: Wjechałem na parking sprowadzania, postawiłem auto na boku po czym wszedłem po schodach. Z racji że zaczynało się Lucky Hour i mój internet też nie jest najlepszy czekam pod sprowadzaniem około minuty bez efektów, więc zrobiłem reconnect i w tym czasie przełączyłem internet. Po ponownym logowaniu okazało się, że mam zabrane prawo jazdy za VDM. U RumaKa zabiłem 3 osoby, lecz u mnie nikogo tam nie bylo co może skazywać stan mojego auta które nie posiada uszkodzeń.

Dowody: Brak, Nie dostałem nawet komunikatu o karze

Coś od siebie:  Od siebie dodam tylko tyle, że ja tam nikogo nie widziałem, zresztą głupotą byłby VDM na 3 osobach 5 metrów od SUP.

  • Developer/owner
Napisano

To do gracza należy obowiązek dopilnowania aby jego gra działała poprawnie.

Jak każdy wie synchronizacja RAGE nie jest idealna, ale znikające 3 osoby to już rzecz, która zdarza się ewidentnie z powodu zbyt słabego komputera lub nieodpowiednich ustawień.

Nie było w tym żadnej winy tych ludzi których przejechałeś, musisz ponieść tego konsekwencję.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...