Skocz do zawartości

skarga na gracza Zobehttps://fivelife.pl/uploads/set_resources_2/84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_pattern.pngrcik.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  UCN_WADZYN 

Nick osoby nakładającej kare:  @Zobercik

Powód nałożenia kary: handel.ogłoszenia na g/p 

Krótki opis sytuacji:  Gracz @KryptonPL napisał "kupię auto na start do 1000" ja na to odpisałem @111 (jego ID) 903 590 (to numer telefonu na serwie)

Dowody: screen w załączniku Nawet kilka osób na chat /g pisało "chłop za nic dostał muta" "aha za numer muta dostał xD"

Coś od siebie: Proszę o nienakładanie muta na 480minut za nic. Ostrzeżenie dla gracza aby bezpodstawnie nie mutował(wrazie jakby link nie działał proszę pisać na forum.handel

handel,ogłoszenia.png

Edytowane przez UCN_WADZYN
  • Haha 1
  • Jestem za 1
Napisano

To jest skarga czy apelacja? 

Zastosuj odpowiedni wzór w odpowiednim dziale. 

 

Zamykam. 

  • RacheT zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...