PolskiModderYT Napisano 8 Kwietnia 2020 Napisano 8 Kwietnia 2020 Nick: PolskiModderYT Nick osoby nakładającej kare: Duszek (Nie pamiętam dokładnie) Powód nałożenia kary: Napisanie na czacie "Konfident". Dostałem karę na 3 dni. Krótki opis sytuacji: Zareklamowałem się na czacie, o sprzedaży auta, bo w tym momencie akurat nie było administracji. Wiem, nie powinienem tak robić. I jakiś chłop o nicku kuba (też nie pamiętam) zaczął straszyć, że złoży skargę na mnie. Ktoś też napisał, że nie będzie miał reputacji na serwerze, i jeszcze ktoś napisał, że jest konfą. Dowody: Brak, na co tu dowody heh Coś od siebie: Moim zdaniem mute na 3 dni to trochę przesadzona kara i myślę, że zostanie ona uregulowana, bądź najlepiej zdjęta.
_WirluS_ Napisano 8 Kwietnia 2020 Napisano 8 Kwietnia 2020 (edytowane) Apelacje odrzucam kara jest słuszna według taryfikatora sam dobrze wiedziałeś że nie można się ogłaszać na czacie globalnym kara zostaje zamykam i przenoszę do archiwum. Edytowane 8 Kwietnia 2020 przez _WirluS_
Rekomendowane odpowiedzi