Skocz do zawartości

Pytonovsky ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Nick: Pytonovsky

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Podobno nie pasuję ci obecna sytuacja więc pomogę.

Krótki opis sytuacji: Dostałem bana na pół roku za to, że napisałem na forum w temacie dotyczącym taryfikatora kar, że to co wyrabia obecnie administracja w sprawie nadawania kar to jest jakieś nieporozumienie.

Dowody: - 

Coś od siebie: Z góry chciałbym przeprosić za moje zachowanie, było to nie na miejscu i pisane pod wpływem emocji. Chciałbym w tym miejscu przeprosić całą administrację oraz wszystkie osoby, które poczuły się urażone. Odczekałem już większość kary więć chciałbym prosić o możliwość powrotu do gry na serwerze.
 

Apelacje wstawiam za gracza Pytonovsky - nie odpowiadam za jej treść.
  • Jestem za 1
  • Developer/owner
Napisano

@Pytonovsky to nie było jedyne co zrobiłeś, zarówno na forum jak i na serwerze oczerniałeś cały projekt i administrację.

Nie potrzebujemy tutaj ludzi, których jedynym celem jest sianie zamieszania i wylewanie swoich żali. Nikt nikogo nie zmusza do gry, jak nie odpowiada Ci sytuacja wystarczy przestać nas odwiedzać, zamiast próbować nastawiać całą społeczność przeciwko nam.

Apelacja zostaje odrzucona i gwarantuję, że jeśli wrócisz po terminie kary z podobnym nastawieniem bardzo szybko skończy się to tak samo.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...