Bartopsz Napisano 5 Kwietnia 2020 Napisano 5 Kwietnia 2020 Nick: Bartopsz Nick osoby nakładającej kare:Proklin Powód nałożenia kary: Multikonta Krótki opis sytuacji:Zgadza się miałem Multikonta jednak bardzo proszę o przebaczenie i unbana ponieważ jest to najlepszy serwer jaki kiedykolwiek widziałem mogę pracować na pracach społecznych mogę mieć wipe konta byle żeby tu grać Dowody: Coś od siebie:Przepraszam za zaistniałą sytuację obiecuje że to się nie powtórzy.
Bartopsz Napisano 7 Kwietnia 2020 Autor Napisano 7 Kwietnia 2020 (edytowane) W dniu 5.04.2020 o 12:38, Bartopsz napisał: Edytowane 14 Kwietnia 2020 przez Bartopsz
Bartopsz Napisano 7 Kwietnia 2020 Autor Napisano 7 Kwietnia 2020 Chciałbym dodać że w dniu bana zaktualizowałem konto premium za 100 flc powinno być to zwrócone.
Developer/owner proklin Napisano 15 Kwietnia 2020 Developer/owner Napisano 15 Kwietnia 2020 @Bartopsz Możemy dać Ci szansę, jednak musisz spełnić nasze warunki, które wyglądają następująco: -wipe - wyczyszczenie konta -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 60k przez miesiąc na holownikach ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Odnośnie premium, to jest to usługa dla ludzi trzymających się naszych zasad. Nie możesz korzystać z konta ze swojej winy, nie należy Ci się żadne zwrot. Jednak tyczy się to tylko aktywnych pakietów, jeśli miałeś te FLC na koncie to nadal tam będą.
Bartopsz Napisano 16 Kwietnia 2020 Autor Napisano 16 Kwietnia 2020 Zgadzam się możemy już teraz zacząć
Developer/owner proklin Napisano 19 Kwietnia 2020 Developer/owner Napisano 19 Kwietnia 2020 @Bartopsz Oszust został nałożony, możesz wrócić na serwer
Rekomendowane odpowiedzi