Skocz do zawartości

ozerak ukarany przez RumaK82


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: ozerak

Nick osoby nakładającej kare: Rumak82

Powód nałożenia kary:  Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Stałem pod dilerem bo czekałem 3 minutki zeby moc sprzedać, podjechała osoba, której wogóle nie znam, nudziło mi się więc napisalem ,,stój, policja,, a co on zrobił? wsiadł do swojego samochodu, potrącił mnie, rozwalił mi szyby i maske w samochodzie, jak normalny człowiek zdenerwowałem się, napisałem ,,fiucie,, a on zaczął uciekać, napisałem odrazu reporta, który rzekomo został przyjęty, chłop się wrócił spytał czy mam coś jeszcze do powiedzenia i powiedział ze mam reporta, sprzedałem dilerowi susz, pojechałem na nurka zarobići poxpić, patrze na chat ze dostalem zakaz pisania na 3 dni

Dowody: nie mam żadnych screenów ani nagrań ale RumaK82 powinien mieć skoro nałożył mi karę 

Coś od siebie: Jest mi przykro, dostałem muta na pisanie, gdzie mikrofon w grze mi nie działa (błąd ragemp) i teraz nie mam żadnych metod komunikacji, co prawda są sms, ale gdy widzę goscia ktorego numeru nie mam to nie mam jak sie go o cos zapytac albo mu odpowiedzieć, jest mi przykro i przepraszam.    z Poważaniem Kordian

  • Jestem za 1
Napisano

dodam, że wiadomości nie były pisane na czacie głównym

 

Napisano

Jak dostałeś muta na pisanie to również nie możesz wysłać wiadomość SMS, dawać ogłoszeń i korzystać z animacji(F5), tak tylko przypominam 😣

Napisano
13 minut temu, Budyn napisał:

Jak dostałeś muta na pisanie to również nie możesz wysłać wiadomość SMS, dawać ogłoszeń i korzystać z animacji(F5), tak tylko przypominam 😣

to już wogole swietnie

Napisano

Kolego ozerak. Gdyby kolega stosował się do regulaminu serwera to pewnie by nie było tego tematu ale:

unknown.png

unknown.png

Proponuję zapoznać się z rozdziałem "Rozgrywka" w szczególności pkt 4 dotyczącym zamieszczonych SS


Jak Ci minie kara to daj znać, po kombinujemy co z tym Twoim mikro da się zrobić 
Pozdrawiam 

Napisano
1 minutę temu, RumaK82 napisał:

Kolego ozerak. Gdyby kolega stosował się do regulaminu serwera to pewnie by nie było tego tematu ale:

unknown.png

unknown.png

Proponuję zapoznać się z rozdziałem "Rozgrywka" w szczególności pkt 4 dotyczącym zamieszczonych SS


Jak Ci minie kara to daj znać, po kombinujemy co z tym Twoim mikro da się zrobić 
Pozdrawiam 

Fakt, moja wina ze sie nie zapoznalem z regulaminem ale jak chlop mnie obrazal i cwaniakowal na glosowce to co mialem zrobic jak mi takowa nie dziala? 

Napisano
3 minuty temu, RumaK82 napisał:

Kolego ozerak. Gdyby kolega stosował się do regulaminu serwera to pewnie by nie było tego tematu ale:

unknown.png

unknown.png

Proponuję zapoznać się z rozdziałem "Rozgrywka" w szczególności pkt 4 dotyczącym zamieszczonych SS


Jak Ci minie kara to daj znać, po kombinujemy co z tym Twoim mikro da się zrobić 
Pozdrawiam 

Dodatkowo przeciez to bylo w celach humorystycznych po tym ze nie napisalem tutaj komisarz lspd taki i taki, i nie wyludzalem nic od gracza

  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

W regulaminie nie ma żadnych "wyjątków" że można być toksycznym o ile wg. Ciebie to żarty... Kara słuszna.

Zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...