Mikel Napisano 4 Kwietnia 2020 Napisano 4 Kwietnia 2020 (edytowane) Nick: Mikel Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Toksyczność (???) Krótki opis sytuacji: wszedłem na serwer (łatwo sprawdzić w logach), pisali coś o dżemie i konfiturach. Przypomniała mi się stara rymowanka, gra słów "tyko w dżemie siła drzemie" i dostałem "karę" wyciszenia. Ani nie było ostrzeżenia że nie można czegoś takiego pisać. Dowody: ? Coś od siebie: od siebie tyle że kompletnie niezrozumiały jest powód kary, ani podstawa, gdzie tu jest jakaś toksyczność? Wystarczy wygooglować. Dlatego zwracam się z prośbą o zdjęcie "kary" Edytowane 4 Kwietnia 2020 przez Mikel
Developer/owner proklin Napisano 4 Kwietnia 2020 Developer/owner Napisano 4 Kwietnia 2020 Napisałeś to specjalnie w momencie, w którym karałem graczy za wyzywanie się od "konfidentów" i "konfitur". Niektórzy chcieli "ominąć" karę pisząc dżem, jednak się przeliczyli. To wyraźnie świadoma prowokacja, kara zostaje. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi