Skocz do zawartości

Mikel ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  Mikel

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Toksyczność (???)

Krótki opis sytuacji: wszedłem na serwer (łatwo sprawdzić w logach), pisali coś o dżemie i konfiturach. Przypomniała mi się stara rymowanka, gra słów "tyko w dżemie siła drzemie" i dostałem "karę" wyciszenia. Ani nie było ostrzeżenia że nie można czegoś takiego pisać.

Dowody:   ?

Coś od siebie:  od siebie tyle że kompletnie niezrozumiały jest powód kary, ani podstawa, gdzie tu jest jakaś toksyczność? Wystarczy wygooglować. Dlatego zwracam się z prośbą o zdjęcie "kary" 

Edytowane przez Mikel
  • Developer/owner
Napisano

Napisałeś to specjalnie w momencie, w którym karałem graczy za wyzywanie się od "konfidentów" i "konfitur". Niektórzy chcieli "ominąć" karę pisząc dżem, jednak się przeliczyli.

To wyraźnie świadoma prowokacja, kara zostaje.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...