Skocz do zawartości

Problem z logowaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, od jakiegos czasu nie jestem w stanie dolaczyc na server. Gdy chce sie zalogowac kamera w tle panelu zostaje na ziemi i i nie leci nad gory tak jak powinna. (Dopuki sie tak nie stanie panel nie dziala.) W lewym dolnym rogu od czasu do czasu pojawia sie powiedomienie ze wszystko zostalo pobrane itp.

tutaj sa ss mojego polaczenia internetowego i ss z gry

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie111.PNG

Edytowane przez MasterX
Napisano

Uruchom zakładkę social club (przycisk HOME) i zminimalizuj grę na kilka minut.

Napisano

gdy naciskam przycisk HOME to nic się  nie dzieje. Gta mam na socialu jak coś 

Napisano
7 godzin temu, Rusałka napisał:

Uruchom zakładkę social club (przycisk HOME) i zminimalizuj grę na kilka minut.

Niestety ale mi to nic nie daje. Pojawia sie nakładka sociala ale nadal potem nic

Napisano

Mam ten sam problem

Od jakiegoś miesiąca możne dwóch . Na początku myślałem ze to problem samego internetu który mam (łącze się z zagranicy). Ale przyczyna jest gdzieś indziej (logowanie z pomocą HOME tez nie pomogło : (  ). Próbowałem się połączyć  o rożnych porach dnia - 9:00 -15:00 -23:00 -miedzy 2:00 a  4:00 w nocy ale tez g...o z tego wyszło.

  • Like 1
Napisano

Również mam ten sam problem, nie mogę wejść od kilku dni. Nawet po formacie nie mogę tego naprawić...

Napisano

Od razu po wejściu na serwer klikacie przycisk Home na 30 sekund, potem go wylaczacie i powinno was połączyć

Napisano

Z tego co widzę reconnectuje panel logowania to zastosuj te sposób: 1.Kliknij przycisk Home

2.Odczekaj na otwartym oknie od (home) 2 minuty

3.Wyjdz z Okna (home)

4.Zaloguj sie na serwer

5.Gotowe.

  • Jestem za 1
Napisano

Tylko czmemu gdy naciskam przycisk home to nie wyświetla mi się socialclub , a grę mam na rockstar

Napisano
54 minuty temu, LufaPytanie napisał:

Tylko czmemu gdy naciskam przycisk home to nie wyświetla mi się socialclub , a grę mam na rockstar

Coś nie gra normalnie powinno pod home działać, chyba że klikasz coś innego lub masz ustawione pod inny przycisk.

  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...