xbezett Napisano 2 Kwietnia 2020 Napisano 2 Kwietnia 2020 Nick: xbezett Nick osoby nakładającej kare: NyKo Powód nałożenia kary: Flood na komunikacji głosowej Krótki opis sytuacji: Jakiś gość miał do mnie problem, to pod wodzą nerwów go trochę zwyzywałem, a że był sprawiedliwy wobec serwera to postanowił na mnie donieść do administracji. Dowody: Gość miał chyba nagrane, ale nie wiem. Coś od siebie: Wiem, że źle postąpiłem, tym bardziej że wróciłem na serwer po półrocznej przerwie i od razu mute na 3 dni, dlatego chcę mieć czystą kartę i zacząć jeszcze raz na dobre z serwerem. Pozdrawiam i życzę zdrowia! 1
_WirluS_ Napisano 4 Kwietnia 2020 Napisano 4 Kwietnia 2020 Kara słuszna sam się poczuwasz do winny zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi