Skocz do zawartości

xbezett ukarany przez NyKo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: xbezett

Nick osoby nakładającej kare: NyKo

Powód nałożenia kary: Flood na komunikacji głosowej

Krótki opis sytuacji: Jakiś gość miał do mnie problem, to pod wodzą nerwów go trochę zwyzywałem, a że był sprawiedliwy wobec serwera to postanowił na mnie donieść do administracji.

Dowody: Gość miał chyba nagrane, ale nie wiem.

Coś od siebie: Wiem, że źle postąpiłem, tym bardziej że wróciłem na serwer po półrocznej przerwie i od razu mute na 3 dni, dlatego chcę mieć czystą kartę i zacząć jeszcze raz na dobre z serwerem. Pozdrawiam i życzę zdrowia! :D

  • Jestem przeciw 1
Napisano

Kara słuszna sam się poczuwasz do winny zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...