Bartopsz Napisano 1 Kwietnia 2020 Napisano 1 Kwietnia 2020 (edytowane) Nick: Bartopsz Nick osoby nakładającej kare:Proklin Powód nałożenia kary: Multikonta Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za Multikonta rzeczywiście miałem takowe na którym już nie grałem. Dowody: nie mam dowodów jestem winny i chciałbym tą sprawę rozwiązać. Coś od siebie: Naprawdę tego żałuję chciałbym dalej grać na tym świetnym serwerze przepraszam i obiecuje że więcej takowa sytuacja się nie powtórzy. Pozdrawiam. Edytowane 3 Kwietnia 2020 przez Bartopsz Zmieniłem tytuł 1
Developer/owner proklin Napisano 4 Kwietnia 2020 Developer/owner Napisano 4 Kwietnia 2020 Jak już nie grałeś, jak widzę, że logowałeś się na wszystkie po kolei... Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi