Dawidsiak Napisano 23 Marca 2020 Napisano 23 Marca 2020 Data i godzina zdarzenia: 18:30 23.03.2020 Nick oskarżającego: @Dawidsiak Nick oskarżonego: @KamcioPL Powód napisania skargi: Taranowanie , jazda pod prąd , brak zaplaty za szkody , ignorancja Dowody w postaci logów lub screenshotów: nie mam logów , nie mam screenów posiadam tylko Filmik: Coś od Siebie : proszę aby gracz dostał najwyższy wymiar kary , jest to nie do wybaczenia. 4
Developer/owner proklin Napisano 25 Marca 2020 Developer/owner Napisano 25 Marca 2020 Od takich spraw masz komendę /raport i zgłaszasz gracza bezpośrednio na serwerze. Jeździłeś za nim, sam prowokując kolejne tarany, jednocześnie mówiąc do niego za pomocą voice czatu, który jest u niego wyłączony (co widać na filmie), więc nawet nie wiedział o co Ci chodzi. Skargę odrzucam. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi