GITIX Napisano 23 Marca 2020 Napisano 23 Marca 2020 (edytowane) Nick: GITIX Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: troll Krótki opis sytuacji: Stałem na holowniku i bez powodu dostałem bana za trolling. Dowody: Na livie mam dowody że stałem, jadłem sobie obiad. Coś od siebie: Jestem niewinny. Edytowane 23 Marca 2020 przez GITIX
Developer/owner proklin Napisano 23 Marca 2020 Developer/owner Napisano 23 Marca 2020 Wszyscy którzy uczestniczyli w tej zbędnej dyskusji zostali ukarani tak samo i te kary nie podlegają apelacji. Nie będziemy przymykać oka na takie marne prowokacje. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi