Elee Napisano 22 Marca 2020 Napisano 22 Marca 2020 Nick: Ele Nick osoby nakładającej kare: Krótki opis sytuacji: Jezdziłem nieuważnie samochodem i zostało mi zabrane prawo jazdy , zachowałem się nierozważnie i nazwałem supporta niewłaściwie i zostałem ukarany banem na 3 dni Coś od siebie: zachowałem się nierozważnie i bardzo tego żałuje gdy wróce na server obiecuje poprawe oczywiście proszę o złagodzenie lub zdjęcie kary 2
_WirluS_ Napisano 23 Marca 2020 Napisano 23 Marca 2020 Apelacje odrzucam, to nie jest twój pierwszy raz gdy administracja tobie zabiera prawo jazdy a ty ich za to wyzywasz, potraktuj to jako ostatnie ostrzeżenie
Rekomendowane odpowiedzi