xAsek Napisano 21 Marca 2020 Napisano 21 Marca 2020 (edytowane) Nick: @xAsek Nick osoby nakładającej kare: @jarekia Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Dowody: ^ Coś od siebie: Uważam iż kara jest słuszna lecz zbyt surowa, pan którego obraziłem po moim mucie dalej propagował swój debilizm na /g naszczęście dostał kare. Bardzo przepraszam za słowa które użyłem niestety kiedy widzę osobę którą śmieszy szkalowanie papieża psycha siada i ręcę idą w ruch Edytowane 21 Marca 2020 przez xAsek 1
_WirluS_ Napisano 21 Marca 2020 Napisano 21 Marca 2020 Kara słuszna i odpowiednia, tak jak jest według taryfikatora każdy gracz jest karany za toksyczność tak samo 1
Rekomendowane odpowiedzi