Skocz do zawartości

xAsek ukarany przez Jarekia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  @xAsek

Nick osoby nakładającej kare:  @jarekia

Powód nałożenia kary:  Toksyczność 

Krótki opis sytuacji: 

 

 

itWpR84.png

 

Dowody: ^

Coś od siebie:  Uważam iż kara jest słuszna lecz zbyt surowa, pan którego obraziłem po moim mucie dalej propagował swój debilizm na /g naszczęście dostał kare.

Bardzo przepraszam za słowa które użyłem niestety kiedy widzę osobę którą śmieszy szkalowanie papieża psycha siada i ręcę idą w ruch ;)

 

 

 

Edytowane przez xAsek
  • Haha 1
Napisano

Kara słuszna i odpowiednia, tak jak jest według taryfikatora każdy gracz jest karany za toksyczność tak samo

  • Jestem za 1
  • _WirluS_ zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...