Flown Napisano 21 Marca 2020 Napisano 21 Marca 2020 Witam! Wczoraj dołączyłem na serwer, wszystko ok postanowiłem założyć konto na forum nie wiedziałem że nie można mieć innego nicku jak w grze. Teraz pytanie czy Administracja może mi usunąc konto na forum? Proszę o pomoc
RacheT Napisano 21 Marca 2020 Napisano 21 Marca 2020 Nie usuwamy kont. Musisz zalogować się po prostu danymi z gry na forum.
Flown Napisano 21 Marca 2020 Autor Napisano 21 Marca 2020 No to jak się loguje tymi danymi to inny jest nick na forum inny w grze
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi