Skocz do zawartości

limfao ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: limfao

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: rozdawanie/przyjmowanie majątku 2lata

Krótki opis sytuacji: Za transakcję z Ognistym, sprzedałem mu czystą Reble GTS 3.0 za 140.000.

Dowody: Wiadomość SMS w moim telefonie, że Ognisty kupi reble ode mnie.

Coś od siebie: Uważam że ten ban jest niesłuszny ponieważ 140.000 za reble gts 3.0 jest normalną ceną. Nie miałem pojęcia o innych transakcjach, które dokonywał Ognisty. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji, ponieważ chciałbym wrócić na serwer.

Pozdrawiam.

Edytowane przez limfao
  • Jestem za 7
  • Developer/owner
Napisano

@limfao Przejrzałem dokładniej logi i okazało się, że bana otrzymałeś bo auto, które sprzedałeś miało założony tuning zaraz po zakupie i uznaliśmy, że w takiej formie zostało sprzedane (podnosząc jego wartość o 60k). Jednak faktycznie w momencie sprzedaży było czyste więc potwierdzam, że nie było to rozdawanie majątku.

Ban zostaje zdjęty, możesz wrócić na serwer.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...