ToJaMaks2 Napisano 18 Marca 2020 Napisano 18 Marca 2020 (edytowane) Nick: ToJaMaks2 Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Przyjmowanie/kupowanie majątku (2lata) Krótki opis sytuacji: Kupiłem od @OgnistyTorosa w cenie 140k nie wiedząc ile kosztuje. Gdy pytałem się osób które były w pobliżu, mówiły że dobra cena (nie za duża, nie za mała). Byłem zadowolony z auta bo moim zdaniem 140k to mało jak za takie auto. Dowody: Mam jedynie ss tego że dostałem bana Coś od siebie: Uważam że niesłusznie dostałem bana. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji. Edytowane 18 Marca 2020 przez ToJaMaks2 8
Developer/owner proklin Napisano 25 Marca 2020 Developer/owner Napisano 25 Marca 2020 @ToJaMaks2 Cena torosa w komisie to ok 250k, to jednak znacząca różnica. Ty jako wcale nie nowy gracz musiałeś doskonale zdawać sobie z tego sprawę. Możemy dać Ci opcje powrotu jednak musisz spełnić nasze następujące warunki: -wipe konta (czyszczenie wszystkie poza ewentualnymi FLC) -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 40k przez miesiąc na holownikach (musisz najpierw sam zdobyć odpowiedni poziom) ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Decyzja ta jest podyktowana w dużej mierze Twoją historią kar, co za tym idzie jeśli dalej będziesz łamał nasze zasady (nawet te mniej ważne niż oszustwa) zostaniesz zbanowany permanentnie. Zgadzasz się na przedstawione warunki, czy wolisz przeczekać swoją karę? 1 4 1
Developer/owner proklin Napisano 22 Maja 2020 Developer/owner Napisano 22 Maja 2020 Apelacja odrzucona z powodu braku odpowiedzi.
Rekomendowane odpowiedzi