ToJaMaks2 Napisano 16 Marca 2020 Napisano 16 Marca 2020 Dostalem dziś bana na discordzie fivelife za użycie reakcji które układały wulgarne słowo. Żałuje tego co zrobiłem i proszę o ostatnią szansę ;D
Developer/owner proklin Napisano 16 Marca 2020 Developer/owner Napisano 16 Marca 2020 Apelacja zostaje odrzucona, na discordzie nie dajemy kolejnych szans. To dodatek do serwera, który sobie odbieracie na własne życzenie.
Rekomendowane odpowiedzi