Thebitro Napisano 14 Marca 2020 Napisano 14 Marca 2020 (edytowane) nie mam super koma, ale gta działa. A a fivelife mam mega lagi, ale ten problem jest tylko na fivelife na innych serwerach ragemp, fivema i gta online działa płynnie a na five life są straszne lagi. Co robić? Dodam jeszcze że jak grałem w grudniu to lagów nie miałem a teraz są. Później nagram film jak wygląda na fivelife a jak w zwykłym gta v Edytowane 16 Marca 2020 przez Thebitro Dodatkowe info
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi