Haczkuu Napisano 7 Marca 2020 Napisano 7 Marca 2020 czemu jak się loguje wszystko wpisuje i daje zaloguj to nic mi się nie dzieje i nie chcę się zalogować. Odinstalowałem i zanstalowałem i nic
Naissy Napisano 14 Marca 2020 Napisano 14 Marca 2020 Bo masz jakby "dwie fazy logowania" jak od razu pojawi Ci się ekran logowania, a w lewym dolnym rogu pisze coś w stylu "Compiling client-side scripts" to musisz poczekać, do póki Ci się nie załadują skrypty.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi